Beginner

Etsy Mağaza Açılış Eğitimi (Temel Eğitim)

0 (0)
Overview
Curriculum
Reviews

O-Eğitim olarak, online bir şekilde Etsy mağaza açılışı yapmak isteyenlere yönelik kapsamlı bir eğitim programı sunmaktayız. Bu eğitim programımızda, Etsy mağaza açılışı için gereken tüm adımlar detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Eğitimimizde yer alan konular arasında kargo profili oluşturma, ürün yükleme, dashboard kullanımı, reklam yönetimi ve indirim tanımlama gibi konular da yer almaktadır. Bu sayede, Etsy mağazanızı profesyonel bir şekilde yönetmenize ve büyütmenize yardımcı olacak tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Eğitimimiz, başlangıç seviyesinde olanlar için hazırlanmıştır ve hiçbir ön bilgi gerektirmez. Ayrıca, eğitimimiz videolu olarak sunulmaktadır, böylece adım adım nasıl yapmanız gerektiğini görebilirsiniz. Eğitimimiz tamamen online olarak sunulduğundan, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

Etsy mağazanızı açmak veya mevcut Etsy mağazanızı yönetmek konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız, O-Eğitim olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Eğitimimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve kaydolmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Curriculum

 • 2 Sections
 • 8 Lessons
 • 0 Quizzes
 • 0 Assignments
 • 0m Duration
Expand All
Etsy Mağaza Açılışı
7 Lessons0 Quizzes0 Assignments
 1. 1- Hazırlamanız Gereken Evraklar
 2. 2- Etsy'ye Kayıt Olma
 3. 3- Etsy Ürün Yükleme
 4. 4-Kargo Profili Oluşturma
 5. 5- Etsy Peyment Kurulumu
 6. 6- Kimlik Doğrulaması
 7. 7- Kredi Kartı Bilgileri
Mağaza Açılış Sonrası
1 Lesson0 Quizzes0 Assignments
 1. 1- Genel Kullanım
0 out of 5

0 user ratings

Deleting Course Review

Are you sure? You can't restore this back

Course Access

This course is password protected. To access it please enter your password below: